Kilka słów o  nas

Pasja i zaangażowanie do tego co robimy wzięła się od założycielki, która po doświadczeniach w opiece nad swoją babcią doszła do wniosku, że chce się poświęcić pomocy również innym. Spędzając wiele czasu na rozmowach ze swoimi bliskimi, słuchając o ich problemach i troskach oraz widząc zamartwiających się ich dorosłe dzieci widziała w tym wiele wspólnych historii. Dlatego postanowiła poszukać rozwiązań umożliwiających połączyć zarówno komfort życia osób starszych chcących żyć w sposób godny i niezależny jak i potrzeby ich dorosłych dzieci, które czują wdzięczność i poczucie obowiązku wobec swoich rodziców. Przyświecała jej misja wspierania oraz pomocy osobom starszym i ograniczonym ruchowo zapewniając im opiekę zarówno domową, świadczoną przez wykwalifikowany personel jak i teleopiekę przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, aby mogli żyć samodzielnie bez względu na ich ograniczenia pozostając zarazem w ciągłym kontakcie z otoczeniem.

Dzisiaj w Elderii wierzymy, że robimy więcej niż tylko sprzedaż usług wspierających samodzielne życie osób starszych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie jak własnych członków rodziny.

onas

Moją Mamą opiekowała się Pani Józefa Barbara z Elderii, osoba serdeczna, stwarzająca miłą domową atmosferę. Dla mojej Mamy mimo uciążliwej choroby był to spokojnie, bezpiecznie spędzony czas.

Anna

Warszawa

Elderię poleciła mi znajoma, a teraz ja z czystym sumieniem mogę ją polecić dalej – profesjonalizm, empatia i zaangażowanie opiekunów jakie mogłam obserwować przy opiece nad moimi rodzicami jest na najwyższym poziomie.

Elżbieta

Warszawa

Dziękuję za opiekę nad moim Tatą do Jego ostatnich dni. Personel Elderii nie tylko mnie wsparł organizując opiekę, ale również zaproponował szereg usprawnień dzięki którym ten ciężki dla mnie czas stał się łatwiejszym do zniesienia, dając wytchnienie mi i mojemu Tacie.

Katarzyna

Warszawa

Dziękuję Pani Basi za uśmiech mojej Babci 🙂 codziennie czeka na swój upragniony spacer.

Maja

Warszawa

Już od dłuższego czasu korzystam z pomocy przy opiece nad moimi rodzicami w czasie mojego urlopu, nigdy się nie zawiodłem, mają stały i sprawdzony personel, któremu zaufali również moi rodzice.

Wiktor

Warszawa