Doraźna pomoc dla Seniora – jak wygląda?

Krótkoterminowa opieka sprawdza się szczególnie w przypadku Seniorów, u których występują wczesne objawy problemów z codziennym funkcjonowaniem. To także dobre rozwiązanie dla osób starszych, u których została zdiagnozowana choroba lub dla tych w trakcie rekonwalescencji. Zapewnienie doraźnej pomocy Seniorowi umożliwia spokojne życie bez względu na wszelkie ograniczenia, a w efekcie przekłada się również na dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.
opieka

Elderia – profesjonalna doraźna pomoc dla Seniora

Doraźna pomoc nad Seniorem to usługa, którą kierujemy szczególnie do dotychczasowych opiekunów, którzy nie mogą znaleźć za siebie zastępstwa na czas wyjazdu lub z różnych przyczyn nie są w stanie zapewnić osobie starszej należnej opieki w czasie choroby czy w trakcie rekonwalescencji po zabiegu bądź operacji.

Zapewniamy kompleksową, elastyczną obsługę, która obejmuje szereg różnorodnych działań. Czas oraz zakres doraźnej pomocy jest w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji oraz stanu zdrowia psychofizycznego Seniora. Usługa krótkoterminowej opieki dla Seniora może obejmować zarówno pomoc podczas codziennego funkcjonowania, standardową opiekę i pielęgnację, jak i również rehabilitację, zapewnianie towarzystwa czy regularne aktywizowanie i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Wspieramy Seniorów poprzez zapewnianie im doraźnej pomocy domowej oraz profesjonalnej teleopieki. Doświadczona, w pełni wykwalifikowana kadra oraz bogate zaplecze nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że każdego dnia zapewniamy pomoc na najwyższym poziomie tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Krótkoterminowa opieka Seniora – Warszawa i okolice

Nasza oferta doraźnej pomocy dla Seniorów kierowana jest w szczególności do osób mieszkających na terenie Warszawy. Do skorzystania z proponowanych usług zachęcamy jednak również potrzebujące osoby starsze z okolicznych miejscowości.

W przypadku pytań, wątpliwości czy chęci ustalenia szczegółów współpracy – prosimy o kontakt